Bal raz w życiu – oryginalne projekty graficzne zaproszeń na studniówkę

projekty graficzne i zaproszenie na studniówkę

Projekty graficzne

Studniówka to wyjątkowy bal w życiu każdego maturzysty. Odbywa się zwykle około 100 dni przed maturę i rozpoczyna wzmożony okres przygotowań do egzaminu dojrzałości. Aby bal miał dobry przebieg, warto wykonać projekty graficzne zaproszeń, które będą wręczane rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim osobom zapraszanym na to ważne wydarzenie. Należy zadbać też o wydruk zdjęć Białystok po całej uroczystości.

Zapraszanie gości

Na każdy bal trzeba zaprosić gości. W związku z tym, że organizatorami przyjęcia są uczniowie, to na nich spoczywa obowiązek wykonania zaproszeń. Istotne jest, aby zaproszenia prezentowały się w odpowiednio elegancki i efektowny sposób. Jeżeli projekt graficzny uwzględni te założenia, można będzie przygotować zaproszenia świetnie pasujące do okazji.
Najlepiej zlecić ich wykonanie profesjonalnej firmie, która specjalizuje się w projektowaniu różnych grafik. Będzie w stanie przygotować właściwe zaproszenia, które będą zawierały wszystkie podstawowe, charakterystyczne elementy.

Projekty graficzne zaproszeń – zawartość

Podstawowymi elementami, które powinny znaleźć się na studniówkowym zaproszeniu są:

  • miejsce wydarzenia
  • data wydarzenia
  • krótki tekst opisujący wydarzenie
  • można zamieścić wierszyk lub cytat, który będzie motywem przewodnim imprezy,
    wymagania co do stroju – jeżeli na przykład bal studniówkowy jest organizowany w określonym stylu np. lat 20 lub 80.
  • infografika – spowoduje ona, że zaproszenie będzie prezentowało się w bardzo atrakcyjny sposób. Najczęściej na zaproszeniach studniówkowych umieszcza się tańczącą parę lub motywy związane z balem

Wybór papieru na zaproszenie

Oprócz informacji znajdujących się na zaproszeniu, ważny jest również papier. Najważniejsze, aby prezentował się w elegancki sposób i wyglądał po prostu porządnie. Najlepsza jest ozdobna papeteria w kolorach ecru lub białym. Zawsze wygląda elegancko i pozwala na ładne wyeksponowanie wszystkich informacji, jakie znajdują się na zaproszeniu. Dzięki temu, że druk Białystok będzie wykonany na dobrym papierze, będzie świetnym sposobem na to, aby pokazać, że przygotowywane wydarzenie będzie faktycznie eleganckie.